Strona główna Telefony Samsung Galaxy S9: opinie

Samsung Galaxy S9: opinie

0
Samsung Galaxy S9: opinie
Unsplash.com

Samsung Galaxy S9 jest naprawdę świetnym telefonem, ale tak naprawdę niewiele różni się od swojego poprzednika, Galaxy S8. Wyświetlacz jest niemal identyczny. Ważną zaletą jest bezpieczeństwo biometryczne, niesamowita wydajność przy niższym poziomie jasności i potężna bateria. Wadą jest jednak to, że design Samsunga Galaxy S9 i Galaxy S8 jest praktycznie taki sam. Niektóre zdjęcia zrobione aparatem nie są ostre. 

Ważne zalety

Na uwagę zasługuje nowy, mocny tylny aparat fotograficzny. Ma innowacyjną migawkę z podwójną przesłoną. Ponadto Samsung Galaxy S9 jest wytrzymały. Ekran jest jaśniejszy, a podwójne głośniki zapewnia wysoki komfort podczas słuchania muzyki i oglądania filmów.

Emoji AR

Jeśli chcemy stworzyć własnego małego avatara, po prostu uśmiechnijmy się do przedniego aparatu, a Galaxy S9 stworzy naszą własną cyfrową wersję. Później możemy zmienić kolor włosów i skóry avatara i wybrać strój. Szkoda, że nie ma tu więcej opcji dostosowywania. Wybór strojów jest nieco ograniczony. Kolory włosów nie zostały specjalnie dopracowane.

Czasami trzeba będzie stworzyć avatar kilka razy, ponieważ mogą się zdarzyć przypadkowe usterki, np. dziwny kształt twarzy lub brzydkie oczy.

Udoskonalona biometria

Oferuje inteligentne skanowanie, ale niestety nie jest tak bezpieczne. Zaletą jest możliwość łatwego odblokowania telefonu. Możemy go odblokować przez skaner odcisków palców, skaner tęczówki lub rozpoznawanie twarzy. Wszystkie trzy funkcje działają teraz płynnie i można je sobie swobodnie zmieniać. Odblokowanie telefonu za pomocą twarzy jest znacznie prostsze. Skaner odcisków palców jest sprawniejszy.

Nowe głośniki

Dźwięk AKG jest głośny. Dźwięk może nie jest niesamowity, ale i tak świetny w porównaniu do Galaxy S8. Inną kluczową cechą Samsunga Galaxy S9 jest poprawiona konfiguracja głośników. Głośniki zostały dostrojone do dźwięku Dolby Atmos, dając wrażenie przestrzeni z dźwięku wychodzącego z telefonu.

Biorąc pod uwagę, jak cienki jest ten nowoczesny telefon, głośność i jakość dźwięku spełni potrzeby wymagających klientów. To ogromna zaleta, jeśli zamierzasz oglądać film na YouTube, Facebooku, Instagramie, czy Tik Toku.

 iPhone X oferuje bardziej imponujący i czysty dźwięk. W Galaxy dźwięk jest bardziej matowy. Jednak tutaj nie chodzi o zastąpienie głośnika Bluetooth, ale raczej o zapewnienie przyjemnych wrażeń podczas słuchania muzyki lub podcastów bez słuchawek.

Dodatkowe cechy

Samsung Galaxy S9 wygląda jak telefon premium. Ma 5,8-calowy ekran. Bardzo mała ramka znajduje się nad i pod ekranem. Łatwo można go obsługiwać jedną ręką. Ekran jest stosunkowo duży, więc bez problemu można działać na telefonie.

Jeśli chodzi o ekran, wyróżnia się nowoczesną technologią i dobrą rozdzielczością. Zwiększono maksymalną jasność.

Aparat 

 Kiedy zagłębiasz się w szczegóły, pojawiają się pewne dokuczliwe problemy, które mogą zepsuć doświadczenie niektórych osób. Na przykład pierwszy w branży obiektyw z podwójną przysłoną, który Samsung umieścił zarówno w telefonach Galaxy S9, jak i S9 Plus, sprawia, że ​​zdjęcia są tak jasne, jak obiecano, ale często powodują też rozmycie, jeśli jest jakiś ruch.

Aparat zbyt łatwo przełącza się między trybami, co jest frustrujące, gdy nie jesteś tam, gdzie chcesz.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here