Strona główna Internet Prime video- usługa przesyłania strumieniowego

Prime video- usługa przesyłania strumieniowego

0
Prime video- usługa przesyłania strumieniowego

Prime Video to usługa przesyłania strumieniowego wideo Amazon, jedna z korzyści bycia członkiem Amazon Prime. Oferuje tysiące filmów i programów telewizyjnych, które możesz przesyłać strumieniowo lub pobierać za pośrednictwem aplikacji. Wliczone są w cenę członkostwa. Subskrybenci mogą również wypożyczać lub kupować filmy i odcinki programów.

Co możesz obejrzeć?

Oferta obejmuje filmy, programy telewizyjne, a także w przypadku subskrypcji Prime Video Channels, sieci premium, takie jak HBO i CBS All Access. Nie potrzebujesz już dodatkowych aplikacji.

Możesz obejrzeć zarówno komedię romantyczną, jak i klasykę. Otrzymasz również dostęp do Prime  Original Movies i Prime Original TV Shows. Innymi słowy, zyskasz dostęp do treści, które są unikalne lub unikalne dla Amazon.

Wyjątkowe funkcje

Prive Video proponuje 4K Ultra HD, High Dynamic Range (HDR) i mobilne pobieranie do przeglądania wybranych treści offline. Możesz więc załadować telefon wstępnie pobranymi odcinkami ulubionych programów telewizyjnych, by nadrobić zaległości bez dostępu do Wi-Fi.  Sprawdzi się więc idealnie podczas podróży.

Po prostu naciśnij przycisk pobierania (strzałka skierowana w dół) obok interesującego Cię filmu lub odcinka programu, a aplikacja powiadomi Cię, gdy wybrane treści zostaną pobrane w tle. Co ciekawe, nie możesz oglądać niektórych materiałów za granicą, nawet z usługą VPN. Chociaż teoretycznie możesz ustawić urządzenie w trybie samolotowym, by to obejść.

Amazon jest właścicielem IMDB, co oznacza, że Prime Video proponuje również “X-Ray”. W ten sposób zyskujesz natychmiastowy dostęp do informacji o obsadzie, polecanej muzyce i ciekawostek na temat danego filmu lub programu. Ponadto możesz sprawdzić historie postaci, zdjęcia zza kulis, dodatkowe treści video. Po prostu dotknij ekranu lub kliknij na pilocie podczas odtwarzania wideo.

Jak korzystać z Amazon Prime Video?

Możesz używać Prime Video na większości komputerów z przeglądarką internetową, taką jak Chome, Firefox lub Edge. Wszystko, czego potrzebujesz to komputer o mocy wystarczającej do przesyłania strumieniowego wideo, szerokopasmowe połączenie internetowe i kompatybilna przeglądarka internetowa.

Podobnie jak w przypadku Netflix, otrzymujesz bezpłatny miesięczny okres próbny. Jeśli chcesz skorzystać z takiej możliwości, odwiedź stronę www.primevideo.com lub pobierz aplikację na telefon lub tablet. 

Jak oglądać Prime Video na urządzeniach mobilnych?

Możesz też korzystać z usługi za pomocą aplikacji Prime Video. Amazon proponuje wiele aplikacji, w tym Amazon Shopping i Amazon Alexa. Zwróć więc uwagę na to, co ściągasz. 

Czym są Amazon Originals?

To ekskluzywne filmy, które możesz przesyłać strumieniowo tylko z Prime Video. W ten sposób nie tylko oglądniesz filmy fabularne i dokumentalne, ale też programy telewizyjne. Amazon Originals działają na zasadzie oryginalnych treści dostępnych na Netflix i Hulu. Musisz zasubskrybować usługę, aby je zobaczyć. 

Prime Video jest coraz częściej dostępny na telewizorach Smart TV, w tym Sony, Samsung, LG i Toshiba. Zwykle możesz uzyskać do niego dostęp z menu głównego telewizora.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here