Strona główna Telefony Co nowego w Plus? Zobacz, jak wygląda aktualna oferta operatora

Co nowego w Plus? Zobacz, jak wygląda aktualna oferta operatora

0
Co nowego w Plus? Zobacz, jak wygląda aktualna oferta operatora
materiały PR

Rozważasz zmianę operatora albo po prostu lubisz trzymać rękę na pulsie i interesuje Cię przegląd aktualnych ofert polskich operatorów? Z niniejszego artykułu dowiesz się, jak wyglądają obecnie usługi sieci Plus (abonament, na kartę, Plus MIX) oraz sprawdzisz, czy firma może Ci zaproponować korzystne pakiety internetowe!

Abonament

Jeśli chodzi o Plus, abonament dostępny jest w kilku różnych pakietach. Przy standardowej umowie na 24 miesiące klient ma do wyboru cztery różne oferty. Decydując się na najtańszą z nich (49,99 zł miesięcznie) możesz liczyć na SMS-y, MMS-y i rozmowy na komórki bez limitu, promocyjny pakiet internetowy 10 GB i roaming Plus w UE. Przez pierwsze 3 miesiące abonament jest darmowy.

Kolejne trzy pakiety obejmują nielimitowane rozmowy do wszystkich (na telefony komórkowe i stacjonarne), darmowe wiadomości SMS i MMS oraz roaming w UE, zaś różnią się okresem bez konieczności płacenia abonamentu i gwarantują odmiennej wielkości pakiet internetowy.

Plus nagradza stałych klientów – przy abonamencie za 49,99 zł/mies. (i 14 GB internetu) oraz 59,99 zł/mies. (i 20 GB internetu) pierwsze 7 miesięcy jest bezpłatne, a po roku można się zdecydować, czy płaci się droższy abonament (kolejno 99,98 i 119,98 zł/mies.), czy przedłuża się umowę o kolejne 12 miesięcy i pozostaje przy pierwotnej wysokości rachunku.

Jeśli od razu wiesz, że chcesz korzystać z oferty Plus jedynie dwa lata, a dużo korzystasz z internetu, najdogodniejszą opcją jest abonament 69,99 zł/mies. z 20 GB danych (pierwsze trzy miesiące za darmo).

Oferta na kartę

Bardzo korzystnym rozwiązaniem jest Plus na kartę. Kupując starter za 5 zł, otrzymujesz 12 GB, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. W sieci doładowanie na 30 dni kosztuje 29 zł (jeśli przeniesiesz numer do tego operatora, przez 3 miesiące otrzymasz rabat 50%). Warto zaznaczyć, że klient może liczyć na darmowy transfer danych na Facebooku i na dostęp do platformy Ipla. W DUECIE z przyjacielem czy członkiem rodziny jest jeszcze taniej – doładowanie kosztuje wówczas 25 zł od osoby.

Dla fanów pośrednich rozwiązań świetną opcją będzie MIX. Plus oferuje pod tym względem bardzo elastyczne rozwiązania. Ceny zaczynają się od 30,00 zł za pierwsze 12 doładowań (potem 60 zł, chyba że przedłużysz kontrakt), gdzie w pakiecie znajdują się nielimitowane wiadomości i rozmowy w Plusie, 200 minut do innych sieci i 2GB danych. Możesz także zdecydować się na doładowanie za 60 zł (po 12 doładowaniach 120 zł), gdzie wszystkie rozmowy i wiadomości są bez limitu, a pakiet danych wynosi 12 GB.

Pakiet internetowy Plus

Pakiety internetowe występują w najróżniejszych konfiguracjach. Startery Plus Internet na kartę są dostępne już od 5 zł, przy czym w pakiecie znajduje się szybkie LTE. Na start gwarantowane jest wtedy 2GB, a po doładowaniu za przynajmniej 30 zł YouTube przez 7 dni nie pobiera opłat za transfer danych. Przykładowo, w obowiązującej promocji za 30 zł można zakupić 30-dniowy pakiet internetowy Plus 60 GB! Jeśli chodzi o doładowania, 10 GB kosztuje 30 zł, 20 GB – 50 zł, a 50 GB – 100 zł (przy ponad 3-miesięcznym stażu klient może liczyć na 50% bonusowych gigabajtów).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here