Strona główna Telefony Co nowego w Play? Zobacz, jak wygląda aktualna oferta

Co nowego w Play? Zobacz, jak wygląda aktualna oferta

0
Co nowego w Play? Zobacz, jak wygląda aktualna oferta
materiały pr

Zastanawiasz się nad zmianą operatora albo po prostu chcesz odświeżyć swoją wiedzę na temat oferty Play? Ten artykuł jest właśnie dla Ciebie! Dowiesz się, co oferuje prężnie rozwijająca się sieć i zadecydujesz, czy jej warunki odpowiadają Twoim potrzebom. Abonament czy Play na kartę? A może specjalny pakiet dla firm? Zapraszamy do lektury!

Abonament

Jeśli chodzi o Play, oferta dla nowych klientów przedstawia się wyjątkowo kusząco. Każdy, kto zdecyduje się podpisać umowę z operatorem na 24 miesiące, otrzyma pełen pakiet bez limitu – nieograniczone rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz internet. Klienci sklepu Play mogą także liczyć na bezpłatny pakiet kanałów TV w Play NOW, dwa lata nielimitowanej muzyki na platformie Tidal oraz roczny dostęp do filmów i seriali na Showmax. Do tego roaming w Unii Europejskiej (z ponad 5 GB internetu), a wszystko to za 50 zł miesięcznie!

Oferta Play na abonament ma to do siebie, że opłaca się z niej korzystać w kilka osób. Przy parze cena spada do 40 zł na osobę, a przy pakiecie rodzinnym – do 35 zł! Oczywiście zainteresowani propozycją operatora mogą zdecydować się na telefon i za niewielką dopłatą korzystać z nowego Samsunga, Huaweia czy iPhone’a.

Oferta Play na kartę

Klientom, którzy nie lubią długotrwałych zobowiązań i którym nie przeszkadzają comiesięczne doładowania, operator proponuje kuszącą ofertę bez umowy i rachunków. Wybierając Play na kartę, zyskujesz zupełną dowolność co do terminu i kwoty doładowania i możesz wybierać spośród wielu dostępnych opcji. W najnowszej promocji można zgarnąć 50 GB internetu na 30 dni za sam zakup startera i zarejestrowanie numeru. Oprócz standardowych starterów za 5 zł funkcjonują także ciekawe pakiety rozmów i danych, w tym:

  • formuła unlimited na kartę (25 zł za 30 dni, rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci i 6GB internetu),
  • formuła 3w1 na kartę (nielimitowane rozmowy w sieci i SMS-y do wszystkich sieci, 1GB internetu – 7 dni za darmo, a później doładowanie 14 zł miesięcznie),
  • formuła 4w1 na kartę (21 zł na miesiąc, darmowe rozmowy w Play i SMS-y do wszystkich, 2GB internetu).

Internet w Play

Jaka jest największa zaleta sieci Play? Internet! Działa praktycznie zawsze i wszędzie, a do tego zachęca prędkością przesyłu danych. Jeśli chodzi o abonament, najtańsza opcja to 50 GB za 39,99 zł/mies. – klient otrzymuje wtedy przenośny Internet Play dla jednego urządzenia, a przez pół roku cieszy się pakietem bez limitu. Jedną z najkorzystniejszych propozycji jest nielimitowany internet domowy dla wielu urządzeń w abonamencie 69,99 zł/mies. Za złotówkę dołączany jest wtedy router, pakiet HBO GO oraz pakiet podstawowy Play NOW na jedno urządzenie.

Klienci ceniący niezależność wybierają Internet na Kartę. Na start można wówczas zgarnąć nawet 30 GB (a w promocji z zarejestrowaniem numeru – 100 GB na 30 dni), zaś po doładowaniu za 100 zł otrzymać bonusowe 50 GB. Wystarczy zdecydować się na odpowiadający danym potrzebom pakiet internetowy i cieszyć się nielimitowanym dostępem do sieci w każdym miejscu i o każdej porze. Ciekawą opcją jest także Internet Elastyczny, gdzie za każdy rozpoczęty pakiet 10 GB płaci się 10 zł. Jeśli klient nie korzysta z internetu, to za niego nie płaci. Bez haczyków, elastycznie i super uczciwie!

Play dla firm

Warto wspomnieć, że doskonałą opcją z punktu widzenia zarówno pracodawców, jak i pracowników jest oferta dla firm. W najnowszej promocji dla małych przedsiębiorstw już za 50 zł miesięcznie można zgarnąć dwie karty SIM, Internet do biura, a także roaming w Unii Europejskiej bez żadnych dodatkowych opłat. Nie bez przyczyny co trzecia polska firma korzysta z usług tej sieci. Zapoznaj się z aktualną ofertą na stronie internetowej operatora i podejmij w pełni świadomą decyzję!

Sprawdź też ofertę Plus!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here