Strona główna Internet Najlepsze programy do webinarów

Najlepsze programy do webinarów

0
Najlepsze programy do webinarów
Unsplash.com

Prawie każdy marketer prowadzi obecnie webinary. Poszukaj odpowiedniego oprogramowania. Dzięki temu zwiększysz zaangażowanie potencjalnych klientów i przeniesiesz ich do kolejnego etapu lejka sprzedażowe. Sprawdź, jakie programy cieszą się największą popularnością!

Livestorm

To doskonałe narzędzie do webinarów. Sprawdzi się doskonale w przypadku prezentacji produktów i sprzedaży. Oprogramowanie działa na dowolnej przeglądarce bez ograniczeń co do rozmiaru webinaru. Dostęp do niego można również uzyskać z dowolnego urządzenia, w tym komputerów stacjonarnych, laptopów, tabletów i telefonów komórkowych.

Możesz prowadzić webinary na żywo, na żądanie lub zautomatyzowane. Pozwala transmitować wydarzenia na żywo, takich jak prezentacje produktów, szkolenia dla klientów. Automatyczne seminaria internetowe na żądanie najlepiej sprawdzają się w przypadku kursów online, wdrażania pracowników i wywiadów podcastów wideo.

Warto też zwrócić uwagę na funkcję związaną z zarządzaniem pocztą e-mail. Możesz wysyłać i automatyzować e-maile promocyjne, a także dodawać odrobinę personalizacji. To narzędzie do webinariów bardzo poważnie traktuje bezpieczeństwo danych i jest w 100% zgodne z RODO.

Livestorm koncentruje się również na zaangażowaniu klientów w takie czynności, jak ankiety, sesje pytań i odpowiedzi oraz korzystanie z głosów pozytywnych. Ułatwiają także uczestnictwo w Twoich webinarach. Nie muszą się rejestrować ani zakładać specjalnego konta – mogą po prostu dołączyć za pomocą jednego kliknięcia i połączenia internetowego.

Zoho

Zoho to niezwykle udana marka, która oferuje rozwiązania dla CRM, zarządzania projektami, helpdesków, współpracy i marketingu. Dużą popularnością cieszy się Zoho Meeting, który pozwala przeprowadzić profesjonalną wideokonferencję i webinar.

Oferuje wiele klasycznych funkcji webinariów, w tym wyrafinowane rozwiązanie do rejestracji, powiadomienia e-mail i przypomnienia, ankiety i pytania i odpowiedzi, połączenia telefoniczne, wielu prezenterów i raportowanie po webinarach. Korzysta również z rozszerzeń Chrome i Firefox do planowania i nagrywania webinarów, a jedynym wymaganiem technicznym do przeglądania jest odpowiednia przeglądarka.

WebinarJam

Jeśli nie wiesz, jak skonfigurować webinar, wspomniana platforma z pewnością Ci to ułatwi. Umożliwia przesyłanie strumieniowe bezpośrednio do strony YouTube i bezpieczne, chronione hasłem spotkanie z docelową publicznością online.

Możesz ustawić wyskakujące okienka podczas samej sesji webinaru. W ten sposób ułatwisz odbiorcom zakup produktu lub usługi. Dodatkowo WebinarJam oferuje doskonałą dwukierunkową komunikację za pośrednictwem zaawansowanego czatu na żywo.

Wspomniane oprogramowanie wykorzystuje unikalną i wyraźną technologię dystrybucji transmisji, która tworzy uniwersalny sygnał. Poza tym wykorzystuje wszystkie najnowsze technologie, takie jak RTMP, WebRTC, HLS i Flash, dzięki czemu jest kompatybilny z prawie wszystkimi przeglądarkami internetowymi i urządzeniami.

Otrzymujesz również inne imponujące funkcje, takie jak wideo HD, interfejsy skierowane do klienta, przyjazne dla użytkownika pulpity nawigacyjne i opcja wielu prezenterów.

Każde nagranie jest automatycznie nagrywane, więc powtórka może zostać wysłana do Twojej publiczności. Ponadto narzędzie jest niezwykle łatwe w użyciu i zapewnia wsparcie techniczne na najwyższym poziomie.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here