Strona główna Internet Najlepsze programy do konwersji YouTube do MP3

Najlepsze programy do konwersji YouTube do MP3

0
Najlepsze programy do konwersji YouTube do MP3

W tym artykule przyjrzymy się najlepszym konwerterom YouTube na MP3. Jeśli lubisz słuchać rozmów TED, podcastów lub wywiadów w czasie pracy, treningu lub podróży, takie narzędzia z pewnością Ci się przydadzą.  Technicznie rzecz biorąc, możesz pobrać wideo z YouTube, a następnie wyodrębnić plik audio w oprogramowaniu do edycji, takim jak Adobe Premiere Pro, Final Cut Pro lub iMovie. Zajmuje to jednak sporo czasu, dlatego warto skorzystać z innego rozwiązania.

4K Download MP3 Converter

Prezentowane narzędzie współpracuje z YouTube, Vimeo, Soundcloud, VEVO i wieloma innymi witrynami internetowymi. Pozwala konwertować filmy do formatu MP3 za pomocą prostego przeciągania i upuszczania. Nie musisz się nawet rejestrować, by ściągnąć pliki MP3. Co ważne, możesz dostosowywać jakość dźwięku według własnego uznania. 4K Download MP3 Converter ma wbudowany odtwarzacz. Możesz w nim bezpośrednio słuchać pobranych plików. 

ClipGrab

Wystarczy, że skopiujesz adres URL filmu z YouTube, a ClipGrab zajmie się resztą. Proponuje też zintegrowane wyszukiwanie wideo. Na szczególną uwagę zasługuje prosty, czytelny interfejs.

Musify

To narzędzie, które pozwala konwertować filmy online, kanały, listy odtwarzania na pliki muzyczne jednym kliknięciem myszy. Obsługuje takie witryny jak YouTube, Spotify, MixCloud, SoundCloud, Bandcamp i Gaana. Umożliwia pobranie plików audio bez utraty jakości. Zachowuje wszystkie informacje o tagach ID3. Obsługuje takie formaty plików jak MP3, WAV, M4A, FLAC itp.

Vidmate

To aplikacja przeznaczona dla systemu Android do pobierania filmów z YouTube w formacie MP3. Zawiera jeden pasek wyszukiwania do znalezienia określonego filmu. Dostępna jest w różnych wersjach językowych.

Freemake YouTube to MP3 Boom

Umożliwia wyszukiwanie utworów z YouTube, konwertowanie ich do formatu MP3, udostępnianie ulubionych piosenek na Facebooku lub Twitterze i słuchanie muzyki w jednym miejscu. Najlepsze jest to, że nie musisz otwierać przeglądarki internetowej i kopiować linku z YouTube. Wystarczy wpisać nazwę wykonawcy lub utworu w pasku wyszukiwania w programu. Wszystkie możliwe wyniki wyświetlą się w oknie głównym. Jeśli chcesz, wpisz popularne hashtagi, np. #top100, #rock, #pop. Freemake YouTube to MP3 Boom zapisuje domyślnie wyjściowy plik audio w formacie MP3, więc nie ma możliwości wyboru formatu pliku. 

aTube Catcher

To kolejny niesamowity zestaw narzędzi, który umożliwia pobieranie dźwięku z YouTube w wybranym przez Ciebie formacie: MP3, FLAC, OGG, WMA lub WAV. Proponuje trzy wstępnie ustawione rozdzielczości dla formatu MP3, dzięki czemu znajdziesz odpowiednią równowagę między rozmiarem pliku a jakością.

W zakresie ustawień wyjściowych możesz zmienić domyślną lokalizację zapisu, ustawić liczbę aktywnych pobrań, włączyć tryb turbo, a także wyłączyć komputer po zakończeniu zadania. Bądź ostrożny podczas instalacji i odznacz wszystkie dodatkowe elementy, których nie chcesz. aTube Catcher udostępnia przydatne funkcje zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here