Strona główna Internet Pobieranie z YT- najlepsze narzędzia

Pobieranie z YT- najlepsze narzędzia

0
Pobieranie z YT- najlepsze narzędzia

Czasami podczas przeglądania natkniesz się na ciekawy film na YouTube. Zastanawiasz się wtedy, czy istnieje jakiś sposób na to, by go pobrać, nie pytając o to właściciela. Dobra wiadomość jest taka, że istnieją pewne witryny i aplikacje, powszechnie określane jako YouTube Downloader, które to umożliwiają. Sprawdź najciekawsze opcje!

KeepVid

KeepVid (od iTubeGo) to witryna umożliwiająca pobieranie filmów z YouTube w formacie MP4. Oprócz pojedynczych filmów narzędzie umożliwia również wygodne pobieranie kompletnych list odtwarzania z serwisu za jednym razem. Co ciekawe, możesz też pobrać filmy z Facebooka, Instagrama i DailyMotion.

4K Video Downloader

Szybki, darmowy i elastyczny- najbardziej wszechstronny program do pobierania z YouTube. Proponuje duży wybór formatów. Pobiera listy odtwarzania. Dodatkowo obsługuje filmy 3D i 360 stopni. Co ważne, nie musisz ściągać dodatkowego oprogramowania. 

4K Video Downloader jest prosty w obsłudze, wysoce konfigurowalny, wolny od reklam. Aby pobrać film (lub całą listę odtwarzania, pod warunkiem, że składa się maksymalnie z 24 pozycji), po prostu skopiuj jego adres URL z przeglądarki internetowej. Wystarczy, że klikniesz “Wklej adres URL” i wybierzesz format wyjściowy, jakość i lokalizację. Możesz pobrać napisy do poszczególnych filmów.

SnapDownloader

To najlepszy program do pobierania wideo dla systemu Windows i macOS. Obsługuje 900 witryn internetowych, w tym YouTube. Pobieraj filmy z YouTube’a w rozdzielczości do 8K w MP4 i z łatwością konwertuj je na MP3. Możesz także pobierać listy odtwarzania, całe kanały i wideo VR 360°.

Airy

To YouTube Downloader, który oprócz standardowych funkcji pozwala konwertować pliki na różne formaty wideo. Interfejs jest minimalny i łatwy w użyciu. Wystarczy, że wybierzesz format wejściowy i wyjściowy, a następnie naciśniesz przycisk pobierania. Airy umożliwia pobieranie zarówno pojedynczych filmów, jak i całych list odtwarzania. Możesz go zintegrować z przeglądarkami, takimi jak Chrome, Firefox, czy Safari. Obsługuje filmy HD, 4K i 8K Ultra HD.

VideoProc

Pozwala na szybkie pobieranie filmów, muzyki, listy odtwarzania, kanału w rozdzielczości 4K/1080P/720P z ponad 1000 witryn. To kompleksowy zestaw narzędzi do pobierania, konwertowania i edycji filmów. Ma intuicyjny, przejrzysty interfejs. Pozwala nagrywać filmy i muzykę z dowolnego miejsca, włączając Proxy. Korzystając ze wspomnianego narzędzia, możesz nagrywać transmisje na żywo, wyszukiwać napisy i zapisywać wideo z napisami.

TubeMate

Umożliwia pobieranie ulubionych filmów w formatach MP4 i 4GP, a także w formatach audio (w tym MP3 i WAV). Narzędzie proponuje również własny odtwarzacz wideo i wbudowaną funkcję wyszukiwania. TubeMate jest dostępny zarówno dla systemu Android, jak i Windows.

Winx YouTube Downloader

Obsługuje ponad 30 witryn wideo, w tym Facebook, Vimeo i DailyMotion. Pozwala pobrać wideo 4K. Umożliwia ściągnięcie wielu filmów jednocześnie. Wspomniane narzędzie jest łatwe w użyciu. Po prostu wklej adres URL, wybierz format wyjściowy i jakość, a zostanie dodany do bieżącej kolekcji.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here