Strona główna Foto Najlepsze lustrzanki do 3000 zł

Najlepsze lustrzanki do 3000 zł

0
Najlepsze lustrzanki do 3000 zł

Marzysz o tym, by kupić nową lustrzankę, ale masz napięty budżet? Cóż, istnieje mnóstwo opcji do wyboru, niezależnie od potrzeb fotograficznych lub zasobności portfela. Sprawdź kilka naszych propozycji!

Bezlusterkowiec Sony Alpha A6000

Proponowany model jest wyposażony w wymienne obiektywy i system mocowania typu E. Sprawdzi się doskonale w każdej sytuacji. Pod względem wydajności aparat może wykonać do 11 zdjęć w ciągu zaledwie jednej sekundy. Posiada również 24-megapikselowy przetwornik obrazu APS CMOS. Pozwala robić zdjęcia w oszałamiającej rozdzielczości i szczegółowości. Dodatkowo lustrzanka wykrywa ISO od 100 do 25600, co zapewnia wysoką jakość fotografii przy słabym oświetleniu. Ponadto zawiera intuicyjne elementy sterujące, w tym konfigurowalne przyciski.

Procesor obrazu gwarantuje realistyczne zdjęcia. Z kolei świetna łączność Wi-Fi ułatwia udostępnianie. Na uwagę zasługuje też superszybki autofokus oraz wizjer elektroniczny z 14 milionami punktów i 100% pokryciem kadru. Aparat jest lekki i kompaktowy.

Nikon D3500

Oferuje podstawowe funkcje, ale spełni potrzeby początkujących fotografów. Znajduje się w przystępnej cenie, dzięki czemu nie nadszarpie Twoje portfela. Ma jeden z najczulszych czujników APS-C i elegancki zestaw do chowania obiektywu. 

Co ważne, Nikon proponuje dwie wersje obiektywu. Warto trochę dopłacić i kupić go z VR, z systemem stabilizacji obrazu. Proponowana lustrzanka ma 11-punktowy system AF. Maksymalna prędkość zdjęć seryjnych wynosi 5 klatek na sekundę.

PANASONIC LUMIX ZS100

Jego największą zaletą jest wszechstronność. Pierścień zamontowany na obiektywie zapewnia wyjątkowy poziom kontroli. Dodatkowo LUMIX ZS100 wykrywa 5-osiową funkcję korekcji, by całkowicie wyeliminować wszelkie rozmycia przy przypadkowym poruszeniu ręką. 

Oferuje funkcję wideo i zdjęć 4K. Umożliwia rejestrowanie filmów w wysokiej rozdzielczości z szybkością 30 klatek na sekundę. Zawiera czujnik wykrywający 20 MP. Dzięki niemu możesz się cieszyć kolorowym i jaśniejszymi zdjęciami, szczególnie w słabym oświetleniu. Oferuje funkcję redukcji szumów dla zwiększenia czułości. Ma dotykowy ekran LCD. Gwarantuje świetną widoczność w ostrym słońcu. Aparat obsługuje połączenia Wi-Fi, co pozwala na zdalne sterowanie.

Canon EOS 250D

Proponowana lustrzanka jest lekka, mała i łatwa w obsłudze. Ma 3-calowy odchylany ekran dotykowy. Pozwala robić 5 zdjęć na sekundę. Maksymalna rozdzielczość wideo wynosi 4K. To świetny model dla początkujących fotografów. EOS 250D wyposażony jest w świetny system Dual Pixel CMOS AF, który gwarantuje sprawne i szybkie działanie autofokusa z detekcją fazy.

Nikon D5600

Wyposażony jest w wytrzymałą baterię, która spokojnie wystarcza na 970 zdjęć. Dodatkowo zawiera gniazdko na mikrofon zewnętrzny. Nikon D5600 pozwala łatwo przesyłać zdjęcia na urządzenia mobilne. Ma wygodny 3,2-calowy ekran dotykowy i 24-megapikselowy czujnik, dzięki czemu możesz błyskawicznie ustawić ostrość i zrobić zdjęciem jednym kliknięciem. Gwarantuje wysoką jakość zdjęć. Oferuje solidny zestaw praktycznych i kreatywnych funkcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here