Strona główna Telefony Najlepsze kolorowanki na smartfona

Najlepsze kolorowanki na smartfona

0
Najlepsze kolorowanki na smartfona
Unsplash.com

Aplikacje do kolorowania cieszą się niesłabnącą popularnością. Kolorując, możesz się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach. Zastanawiasz się, jakie kolorowanki warto ściągnąć na telefon? Skorzystaj z naszych propozycji!

ColorTherapy

To jedna z najlepszych aplikacji do kolorowania dla dorosłych. Kolorowanki podzielone są na kilka kategorii: klasyczne, sezonowe, zwierzęta, sztuka, moda itp. Znajdziesz tutaj miejskie krajobrazy, słynne obrazy, portrety, łapacze snów, życie morskie, święta, słowa i zwierzęta. Co ciekawe, bardzo przypominają rysunki, które zobaczysz w tradycyjnej książce do kolorowania. 

Pigment

Jeśli zależy Ci na realistycznych wrażeniach, wspomniana aplikacja z pewnością przypadnie Ci do gustu. W przeciwieństwie do innych programów, możesz wybrać pędzle, które później przesuwasz palcem po ekranie. Korzystając z darmowej wersji, masz dostęp do siedmiu pędzli. Oprócz tego Pigment proponuje kolorowanie wewnątrz linii (opcjonalne) i zaznaczanie wiele obszarów do pokolorowania przez dotknięcie. Możesz także użyć gumki, aby stworzyć wyjątkowe efekty, dzięki czemu poczujesz się jak prawdziwy artysta.

Pixel Art – kolorowanie według cyfr

To najlepsza i najpopularniejsza aplikacja z wieloma rysunkami. Możesz tutaj pokolorować słodycze, mandale, kwiaty i inne obiekty. Wszystkie dzieła dostępne są w wersji 2 D i 3 D. Codziennie dostaniesz nowe obrazki. W zestawie znajdziesz również specjalny aparat, który zmieni Twoje selfie w pikselową grafikę do pokolorowania. Pixel Art daje również magiczną różdżkę do szybkiego malowania liczbami.

No.Draw

To uzależniająca aplikacja do kolorowania, która pozwala cieszyć się wieloma dziełami sztuki pikselowej. Rysunki podzieloną są na kilka kategorii, dzięki czemu możesz je łatwiej przeglądać. Każda kategoria zawiera wiele interesujących obrazków związanych z modą, zwierzętami, ludźmi, jedzeniem, naturą itp. No.Draw pozwala stworzyć własne szkice pikselowe. Codziennie dostajesz nowe rysunki do pokolorowania.

Colorfy

To jedna z najlepszych kolorowanek dla dorosłych. Znajdziesz tutaj nie tylko kwiaty, wzory, mandale, lecz także koty, ogrody i słynne obrazy. Możesz dostosować paletę kolorów, zapisać swoje dzieło i udostępniać je według uznania. Jeśli szukasz inspiracji, przeglądnij prace innych użytkowników. Możesz również skorzystać z wersji premium, aby zyskać dostęp do większej liczby funkcji i obrazów.

ColorMe

Proponowana aplikacja zawiera ponad 100 stron z różnymi motywami. Ma również kilka kategorii, których często nie zobaczysz w innych programach. Obejmują znaki zodiaku, abstrakcyjne wzory i motywy orientalne. Wybierasz kolory, dotyka kształtów, które chcesz wypełnić, a kiedy skończysz, udostępniaj. 

Recolor

Ciekawym elementem tej aplikacji są rysunki do kolorowania 3 D. Możesz również stworzyć własne prace do pokolorowania, skanując obraz lub otwierając zapisany plik. W przypadku opcji skanowania otrzymujesz jeden darmowy obraz dziennie, a następnie musisz poczekać. Otrzymujesz także 144 darmowe kolory. Aplikacja jest dostępna zarówno na Androida, jak i iOS. 

Daj nam znać, co sądzisz o wspomnianych kolorowankach na smartfona!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here