Strona główna Telefony Najlepsze aplikacje na Androida

Najlepsze aplikacje na Androida

0
Najlepsze aplikacje na Androida

Sklep Google Play zawiera ponad 2,9 miliona aplikacji. Niektóre to arcydzieła, podczas gdy inne to prawdziwe niewypały. Nie trać czasu na samodzielne ich przeglądanie. Sprawdź nasze propozycje!

Brave Privacy Browser

Oferuje szereg funkcji mających na celu ochronę Twojego bezpieczeństwa i prywatności w sieci. Zawiera wbudowane blokady reklam, wyskakujących okienek, skryptów i plików cookie. Implementuje nawet rozszerzenie HTTPS Everywhere, dzięki czemu możesz mieć pewność, że połączenia z witrynami są bezpieczne. Lekki, minimalistyczny design również wygląda świetnie.

1Weather

To prawdopodobnie najlepsza dostępna aplikacja pogodowa. Posiada prosty, podzielony na podstrony projekt, który pokazuje aktualne warunki atmosferyczne, prognozę długoterminową na 12 dni, radar i ciekawe statystyki. Oprócz tego otrzymasz całkiem przyzwoity zestaw lekko konfigurowalnych widżetów, ostrzeżenia pogodowe i radar, dzięki czemu możesz zobaczyć zbliżające się burze. Ma intuicyjny, przejrzysty interfejs. Darmowa wersja zawiera reklamy. 

Sleep as Android

To jedna z najlepszych aplikacji do śledzenia snu na Androida. Cieszy się dużą popularnością przynajmniej z kilku powodów. Pozwala monitorować sen, ruch i chrapanie. Odtwarza kojące dźwięki, by Cię uśpić. Proponuje również synchronizację danych z wieloma aplikacjami i urządzeniami, w tym inteligentnymi żarówkami Google Fit i Philips Hue.

Pixtica

To jedno z wielu narzędzi, które ma nadzieję zastąpić domyślną aplikację aparatu w telefonie. Zawiera wiele ciekawych funkcji, w tym liczne filtry, nagrywarkę GIF-ów, panoramę, hyperlapse, ręczne sterowanie. Proponuje również oryginalne rozwiązanie, takie jak tryb “Planet”, który modyfikuje obrazy w kształt kuli, przy użyciu “zaawansowanego algorytmu projekcji stereograficznej”.

Możesz też skorzystać z innych trybów, niezależnie od tego, czy robisz zdjęcia, czy kręcisz wideo. Co ważne, aplikacja jest intuicyjna. Chociaż wiele funkcji jest bezpłatnych, musisz zapłacić, aby odblokować wyższe rozdzielczości i usunąć znaki wodne podczas korzystania z filmów.

Notion

Może być osobistym i zespołowym centrum produktywności, umożliwiającym użytkownikom tworzenie niestandardowych opcji prywatnych lub współdzielonych przestrzeni roboczych. Następnie dodajesz uniwersalne bloki, które mogą działać jak fragmenty tekstu, zakładki, obrazy, linki przełączające, pliki, fragmenty kodu, sekcje dyskusji i nie tylko. Aplikacja pozwala łatwo dostosować obszar roboczy. Przeciągaj i upuszczaj pojedyncze bloki treści tam, gdzie ich potrzebujesz, bez zakłócania całego dokumentu. Niezależnie od tego, czy robisz notatki, przeglądasz arkusze kalkulacyjne, czy tworzysz tablicę Kanban, potężne bloki konstrukcyjne umożliwiają błyskawiczną konfigurację. 

Dropbox

Umożliwia przechowywanie plików i folderów w chmurze oraz udostępnianie ich, skanowanie dokumentów i współpracę z innymi. Co ważne, wszystko jest bezpiecznie synchronizowane na wszystkich Twoich urządzeniach. Dzięki temu masz do nich dostęp w dowolnym miejscu i czasie. Na początek otrzymujesz 2 GB za darmo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here