Strona główna Telefony Najlepsze aplikacje do nauki języków obcych

Najlepsze aplikacje do nauki języków obcych

0
Najlepsze aplikacje do nauki języków obcych
Unsplash.com

Istnieje wiele powodów, dla których warto uczyć się języków obcych. W dzisiejszym, coraz bardziej połączonym i współzależnym świecie, znajomość języków jest niezbędna. Pozwala poznać wielu ciekawych ludzi z różnych zakątków świata. Dodatkowo lepiej przygotowuje Cię do konkurowania i odniesienia sukcesu w globalnej gospodarce. Sprawdź, jakie aplikacje warto ściągnąć na telefon!

Innovative Language

Od japońskiego przez angielski, niemiecki, indonezyjski i turecki po wietnamski, proponowana aplikacja oferuje jedną z najlepszych bezpłatnych serii podcastów dla osób uczących się języków online. Obejmuje zarówno lekcje audio, jak i video, które często koncentrują się na kulturze kraju lub regiony, w którym używa się danego języka. Dodatkowo proponuje ćwiczenia ułatwiające przyswojenie słownictwa i przydatne listy słówek. Co tydzień pojawiają się nowe lekcje skierowane do poszczególnych poziomów zaawansowania, dzięki czemu z aplikacji mogą korzystać zarówno początkujący, jak i zaawansowani. Materiały są tworzone i prezentowane przez profesjonalnych nauczycieli, dlatego masz pewność, że znajdują się na wysokim poziomie.

Lyrics Training

Jeśli lubisz śpiewać, ta aplikacja z pewnością przypadnie Ci do gustu. Pozwala zorganizować wyjątkowy wieczór karaoke. Wybierz język, teledysk i poziom (od początkującego do eksperta). Teraz rozpoczyna się gra, w zależności od stopnia zaawansowania wstawiasz w wolne miejsca pojedyncze słowa lub zwroty podczas śpiewania. Wybierz porę dnia, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzał. Miłej zabawy!

uTalk

Proponowana aplikacja świetnie nadaje się do nauki kluczowych słów i zwrotów w innym języku. Skierowany jest przede wszystkim do początkujących i średniozaawansowanych, którzy chcą poprawić swoje słownictwo i wymowę. uTalk proponuje ponad 60 tematów w 140 językach. Jeśli masz problem z zapamiętywaniem nowych słówek i zwrotów, wspomniana aplikacja z pewnością Ci to ułatwi.

Babbel

To świetny program do nauki języków obcych. Lekcje trwają 10-15 minut, dlatego idealnie wpisują się w napięty harmonogram. Korzystając ze wspomnianej aplikacji, możesz szybko poprawić swoją wymowę. Przykuwa uwagę intuicyjnym, przejrzystym interfejsem, ułatwiającym naukę. Zapewnia solidne podstawy gramatyki i słownictwa. Skierowany jest przede wszystkim do początkujących i średniozaawansowanych użytkowników. Znajduje się w przystępnej cenie, dzięki czemu nie nadwyręży Twojego portfela. Kursy w Babbel są posortowane według kategorii, takich jak gramatyka, słowa i zwroty, początkujący.

Duolingo

Niezależnie od tego, czy chcesz ćwiczyć słownictwo, wymowę, gramatykę, czy słuchanie, wypróbuj Duolingo. Oferuje element grywalizacji, który pozwala użytkownikowi zarabiać klejnoty, które można wykorzystać na zakup wirtualnych serc. Aplikacja jest dostępna na Androida i iOS. 

Modly

To zabawna, kolorowa aplikacja, która oferuje wiele przydatnych funkcji. Możesz z nich nawet korzystać, nawet jeśli nie wybrałeś wersji premium. Skierowana jest przede wszystkim do początkujących i średniozaawansowanych użytkowników. Co ciekawe, wyświetla różne koniugacje po dotknięciu czasowników. Mondly obejmuje obrazy, tłumaczenia i pomoce dźwiękowe, które urozmaicą Ci naukę. Lektor wypowiada słowa i zwroty w melodyjny sposób, dzięki czemu łatwiej przyswoisz prawidłową wymowę.

Busuu

To świetne rozwiązanie, dla osób żyjących w ciągłym biegu. Obecnie proponuje ponad 1000 kursów z zaawansowanymi planami nauki, kładącymi nacisk na mówienie i słuchanie w języku obcym. Z Busuu możesz korzystać zarówno na komputerze stacjonarnym, jak i na urządzeniach mobilnych. Możesz nawet pobierać poszczególne lekcje i uczyć się ich w trybie offline. Jeśli chcesz skorzystać z zaawansowanych funkcji, skorzystaj z wersji premium.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here