Strona główna Telefony iPhone 12 z nowym wyglądem i świetną specyfikacją

iPhone 12 z nowym wyglądem i świetną specyfikacją

0
iPhone 12 z nowym wyglądem i świetną specyfikacją

Nie możesz się już doczekać nowego iPhone 12? Istnieje duża szansa, że pojawi się we wrześniu. Pandemia koronawirusa może jednak wpłynąć na datę premiery. Należy się więc liczyć z pewnym opóźnieniem. Eksperci twierdzą, że nowy iPhone powinien pojawić się przed końcem roku, najprawdopodobniej we wrześniu. 

Apple zaprezentowało już iOS 14, który jest dużym uaktualnieniem oprogramowania. Niemal na pewno będzie działać na telefonie od razu po wyjęciu z pudełka. Sprawdź, czego można się spodziewać po nowym telefonie Apple.

Jak będzie wyglądał iPhone 12?

Najprawdopodobniej nowy iPhone będzie wyglądał zupełnie inaczej niż najnowsze produkty Apple. Pamiętasz iPhone’a 4 i iPhone’a 5? Eksperci sugerują, że nowy smartfon będzie częściowo nimi zainspirowany. Podobno pojawią się w nim też niektóre elementy iPada Pro 2020. Zanim zagłębimy się w design, musisz wiedzieć, że będziesz mieć do wyboru cztery modele w różnych rozmiarach. Zgodnie z najnowszymi informacjami, pojawią się następujące telefony:

  • iPhone 12 z 5,4-calowym wyświetlaczem,
  • iPhone 12 Max i iPhone 12 Pro z6,1-calowym        wyświetlaczem,
  • iPhone 12 Pro Max z 6,7-calowym wyświetlaczem.

Jak podaje jedno ze źródeł, standardowy iPhone 12 jest mniejszy niż iPhone 7, ale nie tak mały jak oryginalny iPhone SE. Najnowszy telefon Apple najprawdopodobniej będzie miał bardziej płaską metalową ramkę niż iPhone 11. Tył wszystkich wymienionych wyżej modeli  będzie wykonany ze szkła, ale krawędzie będą bardziej kwadratowe.

Jakie kolory będzie miał iPhone 12?

Jeśli chodzi o kolory, słyszeliśmy plotki, że po raz pierwszy w ofercie Apple pojawią się również granatowe modele. Statystyki pokazują, że kolor Midnight Green, który zadebiutował w iPhone 11 Pro, sprzedał się powyżej oczekiwań Apple. Dlatego może zadecydować o jego utrzymaniu lub zastąpieniu go właśnie przez granat. 

Jeżeli chodzi o standardowy iPhone 12, spodziewamy się podobnej palety, jak iPhone 11. Dostępny jest w kolorze czarnym, zielonym, żółtym, fioletowym, czerwonym i białym. Najprawdopodobniej niektóre kolory pojawią się w najnowszej kolekcji.

Możliwe specyfikacje

Wszystkie modele iPhone 12 mogą być po raz pierwszy wyposażone w technologię OLED. Takie rozwiązanie zwiększa wytrzymałość ekranu, chociaż nie ma jeszcze żadnych dokładnych szczegółów na temat rozdzielczości. Niektórzy eksperci sugerują również, że Apple zaproponuje częstotliwość odświeżania ekranu 120 Hz, dzięki czemu ekran będzie szybciej się odświeżał i zapewni płynniejsze przeglądanie platform społecznościowych lub gier.

Jedna z plotek sugeruje, że iPhone 12 będzie wyposażony w procesor Bionic A14 (5 nm) i antenę 5G wykonaną na zamówienie. To oznacza, że Apple zaproponuje bardziej wytrzymałą baterię i większą moc. Ponadto analitycy twierdzą, że iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max będą miały 6 GB pamięci, a nie 4 GB jak poprzednie modele, chociaż standardowy iPhone 12 prawdopodobnie pozostanie przy 4 GB. Oprócz tego  może również obsługiwać nową specyfikację 802.11 ay, która pozwoli na udostępnianie treści z prędkością co najmniej 20-30 GB/s.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here