Strona główna Internet Disney Plus- sprawdzamy nową platformę!

Disney Plus- sprawdzamy nową platformę!

0
Disney Plus- sprawdzamy nową platformę!

Do Netlixa, Hulu, Amazon Prime i wielu innych platform dołączyła nowa usługa przesyłania strumieniowego. Disney Plus proponuje mieszankę klasycznych tytułów ze skarbca Disneya i nowych programów opracowanych wyłącznie dla subskrybentów. Możesz skorzystać z planu miesięcznego lub rocznego. Jeśli chcesz, połącz usługę z Hulu i ESPN +, by uzyskać więcej opcji.

Co to jest Disney +?

To usługa przesyłania strumieniowego na żądanie, stworzona przez The Walt Disney Company. Co ważne, nie ma tutaj reklam. Subskrybenci mogą oglądać tysiące filmów i seriali Disney na swoich urządzeniach, takich jak telewizor Smart TV, telefon komórkowy, laptop, tablet i konsola do gier. Usługa obejmuje nieograniczoną liczbę pobrań. Pozwala oglądać filmy i seriale w dowolnym miejscu i czasie. 

Disney Plus można teraz transmitować w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Holandii, Australii, Nowej Zelandii, Portoryko, Austrii, Niemczech, Irlandi, Japonii i i Szwajcarii. Z takiej usługi mogą również korzystać Włosi, Francuzi, Hiszpanie, Hindusi i Brytyjczycy.

15 września 2020 Disney + ma się także pojawić w Belgii, Danii, Islandii, Finlandii, Norwegii, Portugalii, Szwecji i Luksemburgu.

Jakie funkcje i formaty proponuje platforma?

Disney Plus oferuje kilka funkcji, dzięki którym subskrybenci mogą wygodnie korzystać z usługi. W ramach konta można stworzyć siedem profili. Takie rozwiązanie pozwala domownikom stworzyć własne profile z awatarami i spersonalizowanymi ustawieniami. Jeśli masz małe dzieci, możesz założyć kontrolę rodzicielską. W ten sposób ograniczysz dostęp do przesyłania strumieniowego Disney Plus do tytułów sklasyfikowanych jako TV-7FV i G.

Disney Plus umożliwia jednoczesne przesyłanie strumieniowe na maksymalnie czterech różnych urządzeniach. Dodatkowo pozwala na nieograniczone możliwości pobierania. Z takiej opcji można korzystać na maksymalnie 10 różnych smartfonach i tabletach. Dzięki temu oglądniesz filmy i seriale offline, gdy nie masz dostępu do Internetu.

Jeżeli chodzi o formaty wideo, platforma oferuje rozdzielczość do 4K Ultra HD w wybranych filmach i programach. W niektórych przypadkach dostępny jest High Dynamic Range (HDR), wykorzystujący format HDR10 lub Dolby Vision. Zapewnia ładniejsze kolory i lepszy kontrast w kompatybilnych telewizorach.

Programy i filmy

Subskrybując Disney +, zyskujesz dostęp do setek filmów i tysięcy programów telewizyjnych. W kolekcji znajdziesz wspaniałe filmy animowane i przygodowe, w tym takie klasyki jak Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Król Lew i wiele innych. Oprócz tego możesz oglądnąć znane i lubiane filmy Pixar. Fani Gwiezdnych Wojen i Marvela również znajdą coś dla siebie. Dodatkowo na platformie znajdziesz programy telewizyjne z kanału National Geographic.

W Disney Plus dostępne są też klasyczne treści z The Disney Channel. Dzięki temu możesz oglądnąć seriale (np. Hannah Montana) i ponad 100 filmów. A może jesteś fanem Simpsonów? W takim razie czekają na Ciebie wszystkie sezony (30). 

Oczywiście nie wszystko, co kiedyś stworzył Disney, będzie dostępne w usłudze. Ze względu na obecną umowę z Netflix, HBO itd., na niektóre filmy i seriale będziesz musiał trochę poczekać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here