Strona główna Komputery Najlepsze klawiatury dla graczy 2020

Najlepsze klawiatury dla graczy 2020

0
Najlepsze klawiatury dla graczy 2020
Unsplash.com

Zamierzasz kupić nową klawiaturę dla gracza Biorąc pod uwagę liczbę dostępnych opcji, możesz poczuć niezły zawrót głowy. Niektóre modele używają standardowych przełączników, podczas gdy inne korzystają z własnych rozwiązań. Pamiętaj, by podczas zakupów wziąć pod uwagę jakość wykonania, preferencje dotyczące przełączników i wygodę podczas długich rozgrywek.

SteelSeries Apex Pro

Prezentowana klawiatura oferuje przewodowy interfejs, a także podświetlane i programowalne przyciski. Przykuwa uwagę smukłą, solidną konstrukcją, nowoczesnym wyświetlaczem OLED i niestandardowym uruchamianiem. Warto również wspomnieć o cichych przełącznikach magnetycznych. Pod względem wydajności jest jedną z najlepszych klawiatur dla graczy.

Corsair K100 RGB Optical

Jeśli dysponujesz dużym budżetem, zdecyduj się na opcję premium. Wspomniany model spełni potrzeby każdego gracza. Należy się jednak liczyć, że ma ogromne rozmiary. Z drugiej strony Corsair K100 RGB Optical oferuje wszystkie funkcje, które mogą się przydać podczas rozgrywki.

Zawiera dedykowane sterowanie multimediami, port USB, metalowe pokrętło głośności i podświetlanie RGB. Warto również pochwalić producenta za doskonałą reakcję klawiszy i ich przyzwoite rozmieszczenie. Przy każdym naciśnięciu przycisku można usłyszeć satysfakcjonujące kliknięcie. Z kolei cudowne zagłębienie klawiszy pozwala odpocząć palcom podczas gry.

Razer Blackwidow Elite

Jeśli wolisz przełączniki, które zapewniają dotykową informację zwrotną, zwróć uwagę właśnie na ten model. Chociaż nie jest w pełni kompatybilny z Mac i nie można dostosować odległości między klawiszami, zawiera ergonomiczną podpórkę na nadgarstek. Jeżeli nie podoba Ci się przełącznik liniowy, wybierz wersję dotykową.

Model Razer Orange łatwo się włącza. Usłyszysz przyjemny klik, za każdym razem, gdy naciśniesz przycisk. Co ważne, oferuje dedykowane klawisze multimedialne, pokrętło regulacji głośności i klawisz blokady Windows.

Razer Cynosa V2

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze światem gier, ta klawiatura jest właśnie dla Ciebie. Co prawda model membranowy nie ma wygodnych mechanicznych klawiszy, ale nadal oferuje szereg przydatnych funkcji. Proponuje pełne podświetlenie RGB, programowalny tryb gry, który zapobiega wyłączeniu rozgrywki w najmniej pożądanym momencie. Dodatkowo zawiera dyskretne klawisze multimedialne, a nawet poręczne zarządzanie kablami.

Logitech G915

To najlepsza bezprzewodowa klawiatura gamingowa. Proponuje przełącznik GL liniowy, dotykowy lub klikalny. Wyróżnia się nowoczesnym designem i solidnym oprogramowaniem. Niestety proponowany model jest bardzo drogi i nie ma podpórki pod nadgarstki.

Niektórzy eksperci twierdzą, że Logitech G915 reprezentuje przyszłość klawiatur dla graczy. Podobnie jak bezprzewodowe myszki gamingowe i zestawy słuchawkowe cieszą się od kilku lat ogromną popularnością, tak G915 pokazuje, że klawiatury mogą podążać taką samą drogą, nie tracąc przy tym na estetyce i wydajności. Proponowany model wyróżnia się wspaniałą, ultracienką obudową. Można go połączyć za pomocą USB lub Bluetooth. Oferuje pełne podświetlenie RGB.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here