Kupując drukarkę do domowego biura lub całej rodziny, zwróć uwagę na to, by była wystarczająco wszechstronna, niezależnie od tego, czy chcesz drukować faktury, czy rodzinne zdjęcia. Niektóre urządzenia wyposażone są w skaner, który ułatwia wykonanie wielu zadań. Sprawdź najlepsze drukarki!

Drukarka laserowa Brother MFC-L3770CDW

Ta wielofunkcyjna drukarka laserowa sprawdzi się doskonale zarówno w małych, jak i dużych domowych biurach. Może być też bardzo dobrą dla studentów. Ma wyjątkową, solidną i wytrzymałą konstrukcję. Tace wejściowe wyposażone są w suwaki, które dostosowują się do określonych rozmiarów papieru. Prezentowane urządzenie zawiera płaski skaner i automatyczny podajnik dokumentów z funkcją skanowania dwustronnych. Ma imponujące opcje łączności, w tym Wi-Fi, Ethernet. Możesz ją też podłączyć do komputera za pomocą USB. Wypróbuj również fantastyczną aplikację Brother iPrint & Scan. Pozwala drukować i skanować z urządzenia mobilnego, a także sprawdzać poziom tuszu.

Canon Pixma TS9120

Dzięki systemowi 6-kolorowego oddzielnego atramentu, Canon Pixma TS9120 zapewnia wyjątkową jakość zdjęć. Umożliwia drukowanie zarówno przez Bluetooth, jak i Wi-Fi. Nie jesteś ograniczony do jednego urządzenia. Jeśli chcesz drukować z tabletu, smartfona, a nawet z chmury, Canon sobie z tym poradzi. 

HP DeskJet 3755

HP DeskJet 3755 sprawdzi się doskonale, gdy z drukarki korzystasz tylko sporadycznie. Nie ma płaskiego skanera ani podstawy kopiarki, dlatego wyróżnia się kompaktowym rozmiarem. Zawiera składaną tylną tacę na papier, skaner montowany u góry i tacę wyjściową. Prezentowane urządzenie jest tanie, dyskretne i gotowe do podstawowych zadań.

HP OfficeJet Pro 9015

Proponowane urządzenie oferują optymalną prędkość oraz wysoką jakość drukowania i skanowania. Działa niezawodnie. Sprawdzi się w różnych sytuacjach. Zapewnia przyjazną dla użytkownika konfigurację i wymianę atramentu. Kolorowy wyświetlacz jest dosyć mały, ale funkcjonalny, chociaż niektóre ikony trudno jest kliknąć. 

Brother INKvestment MFC-J995DW

Wydatki związane z drukarką nie ograniczają się tylko do ceny zakupu urządzenia. Koszty atramentu mogą pochłonąć oszczędności, których oczekiwałeś od niedrogiego sprzętu. Jeśli szukasz dobrej drukarki wielofunkcyjnej z tanim atramentem, zwróć uwagę na Brother INKvestment MFC-J995DW. 

Urządzenie zawiera bardzo duże wkłady atramentowe. Dołączony jest do niej zapas tuszu, dzięki czemu możesz sporo zaoszczędzić. Co ważne, proponowany sprzęt oferują solidną jakość druku, ksero i skanów. Jeśli chcesz zdigitalizować stare zdjęcia lub zeskanować długie dokumenty, skaner z łatwością poradzi sobie z tym zadaniem. Wydrukowane zdjęcia wyglądają świetnie. Drukarka ma dobre opcje łączności, w tym obsługę zewnętrznych urządzeń pamięci masowej, takich jak USB i karty SD. Na uwagę zasługuje też aplikacja mobilna Brother, która umożliwia wykonywanie większości zadań przy użyciu smartfona.

Epson Workforce Pro WF-3730

Proponowana drukarka sprosta wymaganiom domowego biura, choć nie jest tak prosta w obsłudze, jak niektóre tego typu sprzęty. Zawiera dwie tace na 250 arkuszy. Dzięki temu możesz załadować mnóstwo papieru lub przeznaczyć jedną tacę na koperty albo etykiety. Zapewnia solidną jakość druku.