Strona główna Komputery Najlepsze domowe drukarki

Najlepsze domowe drukarki

0
Najlepsze domowe drukarki

Kupując drukarkę do domowego biura lub całej rodziny, zwróć uwagę na to, by była wystarczająco wszechstronna, niezależnie od tego, czy chcesz drukować faktury, czy rodzinne zdjęcia. Niektóre urządzenia wyposażone są w skaner, który ułatwia wykonanie wielu zadań. Sprawdź najlepsze drukarki!

Drukarka laserowa Brother MFC-L3770CDW

Ta wielofunkcyjna drukarka laserowa sprawdzi się doskonale zarówno w małych, jak i dużych domowych biurach. Może być też bardzo dobrą dla studentów. Ma wyjątkową, solidną i wytrzymałą konstrukcję. Tace wejściowe wyposażone są w suwaki, które dostosowują się do określonych rozmiarów papieru. Prezentowane urządzenie zawiera płaski skaner i automatyczny podajnik dokumentów z funkcją skanowania dwustronnych. Ma imponujące opcje łączności, w tym Wi-Fi, Ethernet. Możesz ją też podłączyć do komputera za pomocą USB. Wypróbuj również fantastyczną aplikację Brother iPrint & Scan. Pozwala drukować i skanować z urządzenia mobilnego, a także sprawdzać poziom tuszu.

Canon Pixma TS9120

Dzięki systemowi 6-kolorowego oddzielnego atramentu, Canon Pixma TS9120 zapewnia wyjątkową jakość zdjęć. Umożliwia drukowanie zarówno przez Bluetooth, jak i Wi-Fi. Nie jesteś ograniczony do jednego urządzenia. Jeśli chcesz drukować z tabletu, smartfona, a nawet z chmury, Canon sobie z tym poradzi. 

HP DeskJet 3755

HP DeskJet 3755 sprawdzi się doskonale, gdy z drukarki korzystasz tylko sporadycznie. Nie ma płaskiego skanera ani podstawy kopiarki, dlatego wyróżnia się kompaktowym rozmiarem. Zawiera składaną tylną tacę na papier, skaner montowany u góry i tacę wyjściową. Prezentowane urządzenie jest tanie, dyskretne i gotowe do podstawowych zadań.

HP OfficeJet Pro 9015

Proponowane urządzenie oferują optymalną prędkość oraz wysoką jakość drukowania i skanowania. Działa niezawodnie. Sprawdzi się w różnych sytuacjach. Zapewnia przyjazną dla użytkownika konfigurację i wymianę atramentu. Kolorowy wyświetlacz jest dosyć mały, ale funkcjonalny, chociaż niektóre ikony trudno jest kliknąć. 

Brother INKvestment MFC-J995DW

Wydatki związane z drukarką nie ograniczają się tylko do ceny zakupu urządzenia. Koszty atramentu mogą pochłonąć oszczędności, których oczekiwałeś od niedrogiego sprzętu. Jeśli szukasz dobrej drukarki wielofunkcyjnej z tanim atramentem, zwróć uwagę na Brother INKvestment MFC-J995DW. 

Urządzenie zawiera bardzo duże wkłady atramentowe. Dołączony jest do niej zapas tuszu, dzięki czemu możesz sporo zaoszczędzić. Co ważne, proponowany sprzęt oferują solidną jakość druku, ksero i skanów. Jeśli chcesz zdigitalizować stare zdjęcia lub zeskanować długie dokumenty, skaner z łatwością poradzi sobie z tym zadaniem. Wydrukowane zdjęcia wyglądają świetnie. Drukarka ma dobre opcje łączności, w tym obsługę zewnętrznych urządzeń pamięci masowej, takich jak USB i karty SD. Na uwagę zasługuje też aplikacja mobilna Brother, która umożliwia wykonywanie większości zadań przy użyciu smartfona.

Epson Workforce Pro WF-3730

Proponowana drukarka sprosta wymaganiom domowego biura, choć nie jest tak prosta w obsłudze, jak niektóre tego typu sprzęty. Zawiera dwie tace na 250 arkuszy. Dzięki temu możesz załadować mnóstwo papieru lub przeznaczyć jedną tacę na koperty albo etykiety. Zapewnia solidną jakość druku.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here