Strona główna Gadżety Konsola Playstation 5 – rozrywka najnowszej generacji

Konsola Playstation 5 – rozrywka najnowszej generacji

0
Konsola Playstation 5 – rozrywka najnowszej generacji
Fotolia

Playstation to marka, która znana jest na całym świecie od ponad dwudziestu lat: jej premiera miała miejsce dość dawno, bo w 1994 roku. Od tego czasu ta konsola do gier wideo przeszła całe mnóstwo większych i mniejszych metamorfoz, niemniej jednak nieustannie znajduje się w czołówce kupowanych produktów tego rodzaju. Ogromna wiedza oraz doświadczenie jej twórców sprawiają, że na rynku nieustannie pojawiają się jej udoskonalone wersje, jak na przykład oczekiwania z wielkimi nadziejami konsola Playstation 5.

Konsola Playstation – różnorodne funkcje

Obecnie konsole Playstation wszystkim swoim użytkownikom są w stanie zaoferować niemalże nieograniczone możliwości oraz dostęp do bardzo zróżnicowanej rozrywki. Wszystko to nie tylko dzięki coraz szerszemu wyborowi przeróżnych gier, ale przede wszystkim dzięki coraz lepszym parametrom tych urządzeń. Nowoczesne technologie wprowadzone w konsoli sprawiają, że sprzęt odpowiada potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki stosowaniu innowacyjnych rozwiązań te urządzenia doskonale sprawdzają się nie tylko wtedy, kiedy zależy nam na rozrywce, ale także wówczas, gdy chcemy się czegoś nauczyć. Różnorodność oferowanych rozwiązań sprawia, że każdy na pewno znajdzie to, które spełniać będzie wszystkie jego oczekiwania.

Sony Playstation 5 – kiedy premiera?

Wszystkie znaki na niebie i ziemi świadczą o tym, że najnowsza konsola Sony, a konkretnie Sony Playstation 5 może zadebiutować już w 2019 – takie jest zdanie większości analityków z branży komputerowej. Część z nich twierdzi, że na nową konsolę przyjdzie nam poczekać do 2020 roku. Niepotwierdzone plotki mówią o tym że PS5 ma wydajność na poziomie około 10 teraflopsów. Porównując: PS4 Pro ma 4,2 teraflopsa, a Project Scorpio – 6 teraflopsów. Podobno konsola ma mieć aż 10-rdzeniowy procesor oraz nawet 16 GB pamięci operacyjnej RAM. Na razie jednak trudno szukać potwierdzenia tych informacji.

Gry na Playstation

PS to urządzenie, które pokocha każdy – kobiety i mężczyźni, dorośli i dzieci, osoby kochające gry przygodowe, strategiczne, sportowe, taneczne, muzyczne, wyścigi i o wiele więcej, Dzięki bardzo szerokiemu wyborowi każdy ma możliwość znalezienia gry idealnej dla siebie, która zapewni nam rozrywkę na najwyższym poziomie. Gry na Playstation można kupić w sklepach z nowoczesnymi technologiami, w marketach, ale także przez internet.

Playstation – gdzie kupić najtaniej?

Jeżeli zastanawiamy się nad zakupem konsoli PS warto poświęcić chwilę, przy przejrzeć dostępne oferty i wybrać spośród nich tę, która będzie w stu procentach spełniała nasze oczekiwania. Zazwyczaj najtańsze propozycje dostępne są online czy to na stronie producenta czy też w sklepach i marketach internetowych. Warto spisać sobie numeru interesującego nas modelu tak, byśmy mogli bez kłopotów znaleźć dokładnie takie Playstation, jakiego szukaliśmy. Przed zakupem najlepiej jest porównać oferty dużych sklepów ze sprzętem RTV i AGD. Różnice w cenach podczas czasowych promocji mogą być rzędu kilkuset złotych! Dzięki temu również mamy szansę na zaoszczędzenie pieniędzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here