Strona główna Telefony Jaki budzik na smartfona?

Jaki budzik na smartfona?

0
Jaki budzik na smartfona?
Unsplash.com

Wiele osób ma problem z porannym wstawaniem. Czasami standardowy budzik w smartfonie nie wystarcza. Warto wtedy wypróbować jednej z poniższych aplikacji. Twórcy prześcigają się w coraz to nowych rozwiązań. Biorąc pod uwagę szeroki wybór, z pewnością znajdziesz dla siebie idealną apkę!

Early Rise Alarm Clock

Jeśli nie cierpisz przenikliwego dźwięku budzika, ta aplikacja powinna Ci się spodobać. Zamiast głośnych sygnałów i brzęczenia usłyszysz naturalne dźwięki. Możesz też włączyć przewodniki medytacyjne, które pomogą Ci rozpocząć dzień. To najlepsza darmowa aplikacja na relaksujący, spokojny poranek. Niestety, wiele funkcji jest płatnych. Korzystając z darmowej wersji, możesz wybrać jeden z czterech dźwięków i jeden kurs medytacji. Na szczęście, pakiet premium nie jest drogi i odblokowuje na raz wszystkie funkcje. 

Alarm Clock Xtreme & Timer

Czy słyszałeś o aplikacjach, które nie pozwalają Ci pisać SMS-ów, gdy jesteś pijany? Musisz rozwiązać zagadki matematyczne, aby udowodnić, że jesteś trzeźwy. To jedna z opcji Alarm Clock Xtreme & Timer. Powstrzyma Cię przed nadużywaniem drzemki. Skróci nawet czas między drzemkami. Może Cię delikatnie obudzić, stopniowo zwiększając głośność. Jeśli włączysz drzemkę, telefon może wibrować, migać lub wymagać rozwiązania równania. Oprócz tego aplikacja oferuje funkcję śledzenia snu, stoper i minutnik. Jeśli nie masz nic przeciwko reklamom, możesz skorzystać z darmowej wersji.

Alarm Clock for Heavy Sleepers

To prosta, ale efektowna aplikacja. Możesz ustawić nieograniczoną liczbę alarmów. Dodatkowo aplikacja proponuje alarmy odliczające, powtarzające się i jednorazowe. Pozwala nawet monitorować sen. Możesz skorzystać z darmowej lub płatnej wersji.

FreakyAlarm

Szkoda, że FreakyAlarm jest dostępny tylko na iPhone, ponieważ oferuje wiele wyjątkowych funkcji. Ma nieustępliwy system budzenia z dużym katalogiem irytujących, ale skutecznych alarmów. Istnieje również funkcja, która wymaga rozwiązania zagadki, aby wyłączyć alarm. Co ciekawe, może wymagać zeskanowania kodów kreskowych niektórych produktów, aby wyłączyć budzik.

AlarmMon

To przyzwoita aplikacja dla śpiochów. Proponuje podstawowe funkcje. W razie potrzeby możesz ustawić wiele alarmów. Ponadto możesz wybrać dźwięk budzika i metodę drzemki. Co ważne, AlarmMon jest bezpłatny.

Timely

Możesz zsynchronizować aplikację w chmurze, oczywiście za pośrednictwem konta Google. Dzięki temu na wszystkich urządzeniach będziesz mieć takie same alarmy. Timely ma piękny interfejs. Możesz użyć aplikacji, aby sprawdzić godzinę, ustawić alarm i włączyć stoper. 

Sleep Cycle

To popularna aplikacja do analizowania snu. Wykorzystuje mikrofon i akcelometr telefonu lub tabletu do śledzenia drzemki. Wykryje, w którym momencie najłatwiej będzie Cię obudzić. Wybierze też metodę budzenia. Pokaże, jak Twoja jakość snu wypada na tle innych osób korzystających z aplikacji. Jeśli nadal chcesz spać, podnieś urządzenie i dotknij go, aby uśpić. Jeśli włączysz odpowiednią funkcję, za każdym razem przerwy między drzemkami będą krótsze. Użytkownicy iPhone’a mogą zsynchronizować dane z aplikacją Apple Health.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here