Strona główna Telefony Najlepsze aplikacje na Androida do nagrywania ekranu

Najlepsze aplikacje na Androida do nagrywania ekranu

0
Najlepsze aplikacje na Androida do nagrywania ekranu
Unsplash.com

Często tworzysz filmy instruktażowe i edukacyjne? A może lubisz strumieniować rozgrywkę? W takim razie na pewno przyda Ci się aplikacja nagrywania ekranu smartfona. Wiele tego typu programów skierowanych jest zarówno na urządzenia zrootowane, jak i niezrootowane. Zawierają szereg przydatnych funkcji. Sprawdź, jaką aplikację warto ściągnąć na telefon!

AZ Screen Recorder – No Root

To popularna aplikacja do przechwytywania ekranu, z której korzysta ponad milion użytkowników. Co ważne, jest łatwa w obsłudze i nie wymaga dostępu do roota. Nie ma znaków wodnych ani limitów czasu nagrywania. Pozwala tworzyć profesjonalne filmy HD i Full HD, a także wstrzymywać i wznawiać nagranie. Stworzone materiały są automatycznie zapisywane w galerii. Używając AZ Screen Recorder – No Root, ustawisz rozdzielczość wideo, szybkość transmisji, liczbę klatek na sekundę, orientację ekranu. Jeśli nie przeszkadzają Ci reklamy, możesz śmiało korzystać z darmowej wersji. Proponuje wiele przydatnych funkcji.

RecMe

To jedna z niewielu aplikacji do nagrywania ekranu, która używana na zrootowanym urządzeniu może nagrywać wewnętrzny dźwięk i video. Jeśli będziesz z niej korzystać na niezrootowanym sprzęcie, nie masz dostępu do wewnętrznego audio, ale nadal możesz pobawić się takimi funkcjami. RecMe proponuje jakość video do 60 klatek na sekundę 1080, nakładkę na aparat z przodu/ z tyłu (dla użytkowników płatnej wersji) i nagrywanie mikrofonu. Interfejs jest ładny i intuicyjny, dzięki czemu nie będziesz mieć problemów z obsługą programu.

Screen Recorder (autorstwa kimcy929)

To dobry, prosty rejestrator ekranu. Oferuje podstawowe funkcje i kilka wersji językowych. Korzystając ze wspomnianego narzędzia, możesz nagrywać ekran, robić zrzuty, obsługiwać aparat. Wspomniana aplikacja pozwala również na podstawową edycję video na końcu nagrania.

Twitch

Wiele usług przesyłania strumieniowego obejmuje teraz obsługę urządzeń mobilnych. Największą popularnością cieszą się Twitch i YouTube Gaming. Po prostu przesyłasz strumieniowo swoją grę, a na końcu możesz pobrać nagranie. Proponowane rozwiązanie skierowane jest przede wszystkim do graczy.

Wbudowany rejestrator ekranu w Androidzie 10

Jeśli posiadasz urządzenie z Androidem 10 marki Samsung, LG lub OnePlus, możesz także korzystać ze wbudowanego rejestratora ekranu. Pociągnij w dół obszar powiadomień, aby wyświetlić opcje szybkich ustawień. Dotknij ikony rejestratora ekranu i zezwól urządzeniu na nagrywanie. Po zakończeniu stuknij zatrzymaj, a następnie zapisz video w galerii telefonu. Co ciekawe, urządzenia Samsung umożliwiają nagrywanie z głośnika i mikrofonu.

Rejestrator ekranu ADV

To bezpłatna opcja, która umożliwia nagranie dowolnej aktywności na ekranie. Stuknij ikonę plusa w aplikacji, aby otworzyć nakładkę pozwalającą na sterowanie nagraniami. Pamiętaj, że gdy nakładka jest otwarta, nie możesz wchodzić w interakcje z resztą ekranu. Interfejs obejmuje następujące elementy sterujące: rozpoczęcie nagrywania, przeglądanie kolekcji filmów i rysowanie na video. W ustawieniach możesz zmienić rozdzielczość (do 1080p), szybkość transmisji (do 15 Mb/s) i liczbę klatek na sekundę (do 60).

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here