Strona główna Gadżety Jak założyć konto na Netflix? Cennik usługi i lista planów

Jak założyć konto na Netflix? Cennik usługi i lista planów

0
Jak założyć konto na Netflix? Cennik usługi i lista planów

Netflix to usługa przesyłania strumieniowego, dzięki której użytkownicy mogą oglądać filmy, seriale, programy i dokumenty na różnych urządzeniach. Materiały dostępne w serwisie możesz oglądać bez ograniczeń i bez reklam. Regularnie pojawiają się nowości, dlatego na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Jak założyć konto na Netflix?

Jeśli chcesz założyć konto na komputerze, wejdź na stronę https://www.netflix.com/signup. Następnie wybierz plan, który Cię interesuje. Pamiętaj, że w dowolnym momencie możesz go zmienić. Teraz wpisz adres e-maila i hasło. Zaznacz metodę płatności i gotowe!

Jeżeli chcesz założyć konto na Androidzie, możesz wybrać jedną z dwóch opcji. Zarejestruj się w przeglądarce mobilnej lub za pomocą aplikacji Netflix, którą ściągniesz za darmo ze sklepu Google Play. Co ważne, nie możesz zarejestrować się w aplikacji, jeśli masz urządzenie z systemem iOS. W przypadku iPhone’a, iPad’a i iPod Touch’a zarejestruj się w przeglądarce.

Lista planów

Netflix oferuje 3 plany. Wybierając konkretny plan, zastanów się, ile osób może korzystać jednocześnie z serwisu i jaka jakość Cię interesuje. Netflix proponuje Standard Definition (SD), High Definition (HD) i Ultra High Definition (UHD).

 

Podstawowy Standard Premium
Miesięczny koszt 34 zł 43 zł 52 zł
Liczba ekranów, z których można korzystać jednocześnie 1 2 4
Liczba telefonów lub tabletów, na których można pobrać pliki 1 2 4
Dostępna jakość HD ✔️ ✔️
Dostępna jakość Ultra HD ✔️
Oglądaj na laptopie, telewizorze, telefonie lub tablecie ✔️ ✔️ ✔️
Oglądaj filmy, seriale i programy bez ograniczeń ✔️ ✔️ ✔️

źródło: Netflix

Zalety i wady serwisu Netflix

Netflix rozpoczął działalność jako wypożyczalnia filmów DVD. Wysyłano je w charakterystycznych czerwonych kopertach. Dziś nadąża za konkurencją w zakresie strumieniowania online dzięki bogatemu wyborowi filmów, serialów i dokumentów oraz oryginalnym treściom.

Rozszerzył swój zasięg, obsługując ponad 190 krajów, w tym Polskę, Wielką Brytanię, Australię, Nową Zelandię i kraje w całej Europie. Jednak treści są ograniczone w niektórych regionach. Dodatkowo użytkownicy nie mają dostępu do programów telewizyjnych na żywo.

Netflix oferuje opcję kontroli rodzicielskiej. Zadecyduj, co mogą oglądać Twoje pociechy, tworząc wiele profili.

Bezpłatna wersja próbna

Netflix oferuje 30-dniowy bezpłatny okres próbny z dostępem do wszystkich treści. Przed upływem tego okresu dostaniesz stosowne powiadomienie o rozpoczęciu płatnej miesięcznej subskrypcji. Jeśli chcesz skorzystać z takiego rozwiązania, wejdź na stronę i kliknij 30-dniowy bezpłatny okres próbny. Teraz utwórz profil, wpisując adres e-mail i hasło. Na koniec wprowadź informacje o płatności, a subskrypcja powinna się rozpocząć.

Uaktualnienie do premium może być opłacalne, jeśli z Netflix będą korzystać cztery osoby jednocześnie. Kolejną zaletą takiego pakietu jest wysoka jakość obrazu. 

Netflix oferuje tak wiele opcji, że każdy znajdzie coś dla siebie. Bez względu na to, czy lubisz oglądać komedie, filmy romantyczne, science-fiction, melodramaty, czy dokumenty, na pewno wybierzesz coś, co Ci się spodoba. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here