Strona główna Telefony 8 najlepszych aplikacji na iPhone

8 najlepszych aplikacji na iPhone

0
8 najlepszych aplikacji na iPhone

Przy ponad 2 milionach aplikacji dostępnych w App Store trudno jest wybrać takie, które warto ściągnąć. Sprawdź przydatne i najpopularniejsze apki!

Shazam

Czy kiedykolwiek słyszałeś jaką piosenkę mimochodem i chciałeś się dowiedzieć, co to jest? Dzięki Shazam możesz to zrobić w mgnieniu oka. Aplikacja słucha odtworzonej muzyki i w ciągu kilku sekund poinformuje Cię o tytule i wykonawcy utworu. Dodatkowo wyświetla teksty piosenek, informacje o artyście i miejsce zakupu utworu. 

Skype

To jedna z najlepszych aplikacji do komunikacji. Umożliwia prowadzenie rozmów video i obsługuje wiadomości tekstowe z animowanymi emoji. Pozwala bezpłatnie dzwonić i wysyłać wiadomości do innych użytkowników Skype. Możesz też kupić doładowanie, aby zadzwonić na dowolny numer telefonu stacjonarnego lub komórkowego. 

Spectra Camera

To imponujące oprogramowanie fotograficzne stworzone przez zespół stojący za Halide. Pozwala zrobić piękne zdjęcia. Spodoba się zarówno początkującym, jak i zaawansowanym fotografom. Proponuje wiele przydatnych funkcji, w tym stabilizacja ujęcia, przetwarzanie smug światła. Podkreśla idealny widok sceniczny. Spectre wykonuje setki zdjęć w czasie naświetlania zapisanym jako zdjęcie na żywo, dzięki czemu możesz przeglądać i udostępniać pojedyncze fotografie lub całą pracę.

Apollo: Immersive Illumination

To imponująca aplikacja do obróbki zdjęć. Wykorzystuje dodatkowe trójwymiarowe dane zapisane na zdjęciach w trybie portretowym Twojego iPhone, a następnie stosuje magię edycji. Pozwala użytkownikom wzbogacić zdjęcia o nowe źródła światła w czasie rzeczywistym. 

Things 3

To świetne narzędzie do zarządzania zadaniami. Zapewnia przejrzyste środowisko do szybkiego organizowania zadań i projektów. Ma intuicyjny, przejrzysty interfejs, który sprawia, że dodawanie nowych wpisów i obowiązków jest naprawdę proste. Widok Dzisiaj pozwala szybko skupić się na najpilniejszych rzeczach dnia, a narzędzia takie jak tagi i obszary odpowiedzialności ułatwiają organizację pracy. Najnowsza aktualizacja zapewnia zgodność z iOS 13, jednocześnie odświeżając interfejs i poprawiając użyteczność.

Apollo

To doskonała przeglądarka na iOS, z mnóstwem funkcji, takich jak edycja znaczników komentarzy, pasek przeskoku do szybkiej nawigacji i doskonała wyszukiwarka multimediów (zdjęcia, filmy i GIF-y). Zwijana przeglądarka komentarzy sprawia, że poruszanie się po danym wątku jest dziecinnie proste. Konfigurowalne sterowanie gestami ułatwia nawigację.

Snapchat

Ta aplikacja może być bardzo zabawna, jeśli zrozumiesz jej niestandardowy interfejs. Pamiętaj jednak, by nie traktować jej jako bezpiecznego i prywatnego narzędzia do przesyłania wiadomości. Korzystając ze Snapchata, możesz wysyłać znajomym zabawne obrazki. Wiadomości wysyłane przez aplikację znikają po upłynięciu 24 godzin od odczytania wiadomości. Zrób zdjęcie, narysuj lub napisz coś do znajomego!

Hulu

To świetna usługa, która pozwala na legalne przesyłanie strumieniowe programów telewizyjnych. Dodatkowo proponuje doskonałe filmy reprezentujące różne gatunki. Możesz nawet przesyłać strumieniowo treści na żywo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here