Strona główna Gadżety 8 najlepszych aplikacji na Apple Watch

8 najlepszych aplikacji na Apple Watch

0
8 najlepszych aplikacji na Apple Watch

Apple Watch korzysta z zestawu aplikacji, które oferują niesamowity zestaw funkcji wykraczających poza standardowe doświadczenia WatchOS. Sprawdzi się doskonale w czasie podróży i treningu. Sprawdź najciekawsze apki!

1Password

Wybierając aplikacje na Apple Watch, kieruj się zasadą “mniej znaczy więcej”. W ten trend doskonale wpisuje się 1Password. Ta okrojona wersja potężnej apki na iPhone’a jest wyśmienitym przykładem. Nie próbuje kopiować całego zestawu funkcji zarządzania hasłami. Obejmuje tylko klucze logowania do uwierzytelniania dwuskładnikowego. To proste, ale poręczne rozwiązanie.

Calcbot

Apple nie umieściło kalkulatora w Apple Watch, zakładając, że wykonywanie obliczeń może być tu problematyczne. Rzeczywistość pokazuje jednak, że producent był w dużym błędzie. Calcbot zręcznie wypełnia tę lukę. Jeśli zaktualizujesz go do wersji Pro, uzyskasz specjalistyczną pomoc podczas wykonywania niezbędnych obliczeń.

Camera Plus

To jedna z najpopularniejszych aplikacji fotograficznych na iOS. Sprawdzi się też wyśmienicie na Apple Watch. Zapewnia kilka wspaniałych funkcji, takich jak przechwytywanie zdjęć i video z podglądem na żywo. Możesz także przełączać się między przednim i tylnym aparatem i ustawić timer. 

MapMyRun

Proponowana aplikacja zawiera GPS i czujnik tętna. Przydaje się podczas wykonywania różnych treningów. Możesz ją wykorzystać podczas biegów na świeżym powietrzu i na bieżni, spacerów i przejażdżek rowerowych. Wyświetla dystans, czas trwania, tempo i tętno podczas aktywności fizycznej. MapMyRun możesz połączyć z aplikacją MyFitnessPal firmy Under Armour. Dzięki temu masz pełny wgląd w swoje zdrowie i aktywność. Z pewnością Ci się przyda, jeśli obserwujesz swoją wagę lub próbujesz osiągnąć cel treningowy.

Runtastic

Aplikacja Runtastic od Adidasa zachwyca przejrzystym i kolorowym interfejsem. Wyświetla wszystkie niezbędne informacje, takie jak tempo, dystans, czas i tętno. Oferuje porady głosowe, które pomogą Ci osiągnąć założone cele. Jeśli wykupisz płatną wersję, odblokujesz sześć planów treningowych.

Moodistory

Większość aplikacji Apple Watch z kategorii Zdrowie i Fitness to pewnego rodzaju urządzenia śledzące. Moodistory również należy do tej grupy. Co ciekawe, interesuje go jednak bardziej stan psychiczny niż sprawność fizyczna. Pozwala szybko rejestrować nastrój ćwiczącego i nadać mu odpowiedni kontekst. Aplikacja została zaprojektowana z myślą o szybkości wprowadzania. Jeżeli chcesz robić szczegółowe notatki, skorzystaj z apki na iPhone’a. 

MyFitnessPal

MyFitnessPal oblicza dzienne zapotrzebowanie kalorii, biorąc pod uwagę, ile kilogramów chcesz zrzucić. Wprowadzasz do niego posiłki i przekąski, które jesz w ciągu dnia. Korzystając ze wspomnianej aplikacji, możesz łatwo monitorować, jak bardzo  możesz sobie jeszcze pozwolić. Pokazuje, ile białka, węglowodanów i tłuszczu zawierają poszczególne potrawy. Możesz ją też zintegrować z apką do śledzenia kroków.

iTranslate Converse

Zwiedzasz zakamarki Rzymu, Londynu lub Nowego Jorku i zostawiłeś telefon w hotelu? Z pomocą przychodzi Apple Watch. Wystarczy, że zainstalujesz na nim aplikację iTranslate Converse. Wybierz język, na który chcesz tłumaczyć i dotknij, aby zacząć mówić. Aplikacja automatycznie rozpozna język rozmówcy i zacznie tłumaczyć. Uwaga: im bardziej skomplikowane są zdania, tym dłużej to potrwa! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here